Стажування студентів НАУ у Німеччині
Понеділок, 20 вересня 2010, 00:48

У серпні 2010 року студенти Аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету Д.Андреєва (501-МЕФ), В.Дуган (407-ФЛА), О.Софронов (407-ФЛА) протягом місяця пройшли практику в інституті легких матеріалів та полімерних технологій Дрезденського Технічного Університету (ДТУ) за фаховим напрямом 05.02.04 «Тертя та зношення машин».

Під керівництвом п. н. с. НДЧ НАУ, к.т.н. О.Стельмаха (НАУ) та доктора технічних наук Клауса Кунце (ДТУ) студенти провели експериментальні дослідження по визначенню трибологічних властивостей ряду полімерних матеріалів з залученням найсучаснішого вимірювального обладнання, зокрема мікроскопу Nanofocus та томографу. Весь вільний час студенти проводили не тільки у відомій бібліотеці ДТУ, також мали можливість оглянути краєвиди та історичні пам’ятки архітектури Дрездена, Праги та навколишніх міст.