Галузь знань - 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура»

Інститут економіки та менеджменту

Напрям: 6.070101 «Авіаційні транспортні технології»

за фахом: бакалавр з транспортних технологій (до 2006 року напрям: 1004 «Транспортні технології» спеціальність 8.100403 Організація перевезень та управління на транспорті (Інститут економіки та менеджменту, факультет менеджменту та логістики):

Управління процесами перевезення пасажирів, вантажів та пошти в аеропортах, авіаційних компаніях, туристичних агентствах та хендлінгових компаніях. Специфіка діяльності в сфері транспортних технологій, взаємодії різних видів транспорту, логістики, експлуатації аеропортів, управління наданням послуг транспортними підрозділами, автоматизованих систем бронювання та продажу авіаційних білетів, управління авіаційними організаціями, тарифів на авіаційному транспорті та ін.

Програма напрямку 6.070101: Завантажити

Програма напрямку 6.070102: Завантажити