6.070101-3

Галузь знань – 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура»

Аерокосмічний інститут, факультет літальних апаратів

Напрям: 6.070101 «Авіаційний наземний транспорт»

за фахом: інженер-механік з технічної експлуатації та ремонту наземного транспорту, засобів механізації і автоматизації аеропортів, збереження, транспортування, заправки та контролю якості паливно-мастильних матеріалів (до 2006 року – напрям: 1001 «Авіація і космонавтика» спеціальність 8.100103 Технологія та технологічне обладнання аеропортів (Аерокосмічний інститут, факультет літальних апаратів).

Аналіз процесів у транспортних системах аеропортів, планування взаємодії різних видів транспорту, раціональне використання рухомого складу, оцінка продуктивності транспортних засобів і собівартості перевезень, ефективності використання енергоресурсів, організація забезпечення пально-мастильними матеріалами авіапідприємств.

Напрям: 6.070103 «Обслуговування повітряних суден»

за фахом: інженер-механік з технічного обслуговування та ремонту повітряних суден та авіадвигунів,( до 2006 року напрям: 1001 «Авіація і космонавтика» спеціальність 8.100106 Виробництво, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів)

Сучасні технології виробництва, технічного обслуговування та ремонту повітряних суден і авіадвигунів; збереження та відновлення льотної придатності авіаційної техніки; сучасні методи діагностики авіаційної техніки; аналіз польотної інформації повітряних суден; організація та проведення процедур сертифікації авіаційної техніки

Програма напрямку 6.070103-1: Завантажити