Cпівробітництво з провідними міжнародними організаціями
Вівторок, 25 жовтня 2011, 23:59

Інститут новітніх технологій спільно з відділом міжнародних зв’язків НАУ продовжує програму співробітництва з провідними міжнародними організаціями та навчальними закладами з метою популяризації та розвитку англомовної освіти в НАУ.

Згідно цієї програми 2 березня 2011 року пройшла  зустріч студентів та викладачів Національного авіаційного університету, які беруть участь в процесі англомовної освіти, з ведучими представниками незалежного державного  Університету Уельсу ( Prifysgol Glyndwr University).

Менеджер з міжнародних зв’язків Університету Уельсу Ольга Едвардс розповіла про напрямки діяльності університету, про міжнародні програми співробітництва, а також про перспективи зв’язків з НАУ. Був продемонстрований цікавий фільм про навчання в Університеті Уельсу.

На семінарі були присутні студенти з англомовних груп  ФКН, ФКС, АКІ, ІАСУ, ІАН, ІАП, ІЕМ.

Після доповіді зав’язалась жвава дискусія між гостями та студентами англомовних груп.

Цікаві пропозиції щодо можливих шляхів співробітництва між університетами висловили представники   ІНТ.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів є надзвичайно корисним не лише для студентів і  викладачів НАУ, а і для представників іноземних центрів міжнародного співробітництва.

ІНТ планує і в подальшому проведення низки подібних заходів.