Галузь знань – 0305 «Економіка та підприємництво»

Інститут економіки та менеджменту, факультет економіки і підприємництва

Напрям: 6.030504 «Економіка підприємства»

за фахом: бакалавр з економіки підприємства

Сфери використання фахівців з економіки підприємства: керівники підприємств та підприємці; заступники керівників з економічних питань; планово-економічний відділ; планово-виробничий відділ; розробка, впровадження та реалізація продукції; відділ організації та оплати праці; матеріально-технічні підрозділи підприємства; наукові установи, які займаються вирішенням проблем соціально-економічного розвитку регіонів; управління статистики; податкові інспекції; фінансові підрозділи.

Напрям: 6.030507 «Маркетинг»

за фахом: бакалавр з маркетингу

Сфери використання фахівців з маркетингу: дослідження ринків, маркетингова аналітика, спеціалісти з консалтингу, produ ct менеджери, brand менеджери, PR менеджери, менеджери рекламних та BTLагенцій, копірайтери, мерчендайзери, торгові представники.

Програма напрямку 6.030504: Завантажити

Програма напрямку 6.030507: Завантажити