Чеботарьов Анатолій Миколайович

Доктор технічних наук, старший науковий співробітник,

провідний науковий співробітник відділу Інституту кібернетики

ім. В.М.Глушкова НАН України

Наукові дослідження: автоматизація проектування обчислювальних систем, теорія асинхронних логічних схем, доказове проектування систем реального часу. Розробив основи теорії асинхронних схем. Уперше було розроблено методи автоматичного синтезу асинхронних схем з пам’яттю, робота яких не залежить від затримок елементів, та методи аналізу таких схем. Розробив теорію доказового проектування реактивних алгоритмів, зокрема, методи синтезу алгоритмів за логічною специфікацією вимог до їхнього функціонування, методи перевірки несуперечності логічних специфікацій, методи проектування відкритих систем, та методи верифікації реактивних алгоритмів.

Назва спецкурсу в Інституті новітніх технологій: Доказове проектування алгоритмів функціонування реактивних систем.

Завантажити Навчальна програма 3,4 сем.